خرید شیر شتر به عنوان دارو برای درمان کودکان مبتلا به اوتیسم

خرید شیر شتر به عنوان دارو برای درمان کودکان مبتلا به اوتیسم

با خرید شیر شتر بون لاکتوز به عنوان دارو برای درمان کودکان مبتلا به اوتیسم می توانید به درمان آنها کمک کنید.

شیر شتر به دلیل نداشتن کازئین، اثر درمانی بسیار مؤثری بر کاهش علائم نابهنجار رفتاری ناشی از اوتیسم دارد. تجمع کازومورفین باعث رخوت، گیجی و عدم تمرکز می شود و کودک نمی تواند ارتباط و درک درستی از محیط پیرامونش داشته باشد.

نتایج تحقیقاتی که بر روی حیوانات انجام شده است نشان داد که کازومورفین باعث بروز علائمی شبیه به اتیسم می شود. به همین دلیل هم اکنون در بسیاری از کشورها برای کمک به کودکان اوتیسم از رژیم غذایی عاری از کازئین استفاده می شود.

 

خرید شیر شتر به عنوان دارو برای درمان کودکان مبتلا به اوتیسم

خواص شیر شتر در درمان اوتیسم

شیر شتر دارای پروتئین های محافظ، و سرشار از آنزیم های ضد باکتری و ایمونوگلوبولین هایی است که برای سیستم ایمنی بدن لازم و مفید است. تحقیقات نشان می دهد که تزریق وریدی ایمونوگلوبولین علائم شدید شناختی و نشانه های رفتاری نابهنجار را در بیماران مبتلا به اوتیسم، کاهش می دهد

تأثیر نوشیدن این شیر شبیه تزریق وریدی با ایمونوگلوبولین است و قطع مصرف آن باعث بازگشت نشانه های اوتیسم می شود. با خرید شیر شتر به عنوان دارو برای درمان کودکان مبتلا به اوتیسم می توانید به درمان آنها کمک کنید.

 

پژوهش ها در مورد تاثیر شیر شتر بر کودکان مبتلا به اوتیسم

پژوهشی با هدف تأثیر شیر شتر بر روی یک دختر ۴ ساله مبتلا به اوتیسم، انجام شد. نتایج نشان داد که کودک پس از نوشیدن شیر شتر به مدت ۴۰ روز مهارت های ارتباطی اش بهبود یافته و شروع به صحبت کردن می کند. وی تا قبل از این دوره های شدید پرخاشگری را تجربه می کرد و فاقد مهارت های اجتماعی و ارتباطی بود.

پسر ۱۵ ساله ای با علائم شدید اوتیسم، بعد از خرید شیر شتر و مصرف آن به مدت یک ماه، در مهارت های شناختی و ارتباطی اش بهبودی حاصل کرده است. وی تا قبل از استفاده از شیر شتر قادر به صحبت کردن نبود، اما بعد از یک ماه مشخص شد که او دیگر مبتلا به اتیسم نیست.

تحقیق مشابه دیگری نشان داد که کودکان مبتلا به اوتیسم به علت نقص در سیستم ایمنی بدن، که باعث مهار آنزیم های گوارشی می شود می توانند با خرید شیر شتر و مصرف آن، این نوع شیر عاری از کازئین است و استفاده از شیر شتر به طور معجزه آسایی باعث کاهش رفتارهای مخرب می شود.

در یک خوابگاه نگهداری از کودکان مبتلا به اوتیسم با خرید شیر شتر و مصرف روزانه در طول ۲۴ ساعت از علائم پرخاشگری و نا آرامی آنها کاسته شد. زخم هایی که در دور دهانشان داشتند نیز بهبود یافت. اگر چه این تأثیر اولیه، سریع بود اما برای تأثیر ماندگارتر، باید دوره های طولانی از شیر شتر استفاده کرد.

بر اساس تحقیقی که در دانشگاه عین الشمس مصر، در مورد تأثیر شیر شتر بر روی کودکان مبتلا به اختلال در تکلم، انجام شد نشان داد که خرید شیر شتر و مصرف آن با نان ذرت به طور منظم، در کاهش علائم اتیسم مانند تحریک پذیری، کاهش حافظه و اختلال در گفتار، تأثیر دارد.

در تحقیقاتی که در کشور عربستان سعودی بر روی سه گروه ۲۰ نفری کودکان مبتلا به اوتیسم انجام گرفت مشخص شد که مصرف شیر شتر میتواند نقش مهمی را در افزایش آنزیمهای آنتی اکسیدان و بهبود علائم بیماری اوتیسم داشته باشد.

همچنین در یک بررسی دیگر که بر روی ۴۵ کودک اوتیسمی صورت گرفت نشان داده شد که شیر شتر نقش زیادی در کاهش شیموکین (TARC) داشته و علائم بیماری را کاهش میدهد.

 

تحقیقات بر روی کودکان دچار اختلال اوتیسم و تاثیر مصرف شیر شتر

دکتر هینکل ۲۴ ماه روی جامعه ای از کودکان دچار اختلال اوتیسم و تاثیر مصرف این نوع شیر بر اتیسم تحقیق کرده است. طبق توضیحات دکتر هینکل: همه ی کودکان بهبود پیدا کردند مگر آنهایی که به کازئین(یکی از پروتئین های شیر که در شیر شتر به نوع متفاوتی به نسبت سایر شیر ها وجود دارد و حساسیت زا نیست) آلرژی داشتند.

یک بار که شیر شتر از رژیم غذایی کودکان حذف میشد علایم اوتیسم مجدد بروز میکرد مگر اینکه سموم اساسی مثل فلزات سنگین، داروهای مخدر مانند،حشره کش ها و … به هیچ عنوان در رژیم غذایی یا تماس با کودکان نبودند.

مصرف شیرشتر برای هر کودک به تدریج زیاد شد تا زمانی که به دز مشخص رسید و در همان مقدار ثابت نگه داشته شد.(بعضی از کودکان در ابتدا ممکن بود به دوز بیشتری نیاز داشته باشند اما در آخر به همان دوز مشخص ثابت و مورد نظر برگردانده شدند).بیشتر کودکان بعد از طی کردن روند بهبود ۱۰ الی ۱۲ ماهه به یک نقطه ثابتی رسیدند.
برای اختلال اوتیسم یک جزء ژنتیکی وجود دارد. بنابراین از بیشتر قرار گرفتن در معرض واکسن ها، فلزات سنگین، حشره کش ها و … تا حد ممکن باید اجتناب شود.

با خرید شیر شتر به عنوان دارو برای درمان کودکان مبتلا به اوتیسم می توانید به درمان آنها کمک کنید.

قبلی
خواص شگفت انگیز شیر بز

پست های مرتبط

نظرتان را بنویسید